Боєць Мирослав Мисла
Боєць Мирослав Мисла

Сьогодні, 4 жовтня, на Харківщині у селі Волохів Яр Чугуївського району відбувається похорон офіцера 93-ї ОМБ «свободівця» Мирослава Мисли. Прощання з героєм війни відбувається у школі села Волохів Яр, повідомляє прес-служба партії «Свобода».

Мирослав Мисла загинув 2 жовтня 2016 року внаслідок масованого мінометного обстрілу позицій українських військових поблизу Кримського, що на Луганщині, від осколкового поранення в спину.

Молодий захисник Української держави народився 4 липня 1992 року на Закарпатті. 2013 року закінчив історичний факультет Харківського національного університету ім. Каразіна. Член ВО «Свобода» від 2011 року. Активний учасник Революції Гідності, під час якої був спецкореспондентом радіо «Голос Свободи». Від перших днів російсько-української війни пішов на фронт добровольцем.

У день загибелі українського вояка учасники міжнародного бандерівського фестивалю «Голосіївська криївка» вшанували його пам’ять молитвою українського націоналіста, яку Мирослав Мисла зачитував на одній з ротацій батальйону «Січ». Побратими вояка наголосили, що Мирослав назавжди присутній у їхніх лавах.

Відео: оргкомітет фестивалю.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ