ID-картка
ID-картки для ідентифікації людини оформлятимуть з 1 січня 2016 року

Новий пластиковий паспорт коштуватиме в межах 160 гривень без ПДВ. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, передає Українська правда.

Глава держави вважає початок виготовлення цих карток «справжньою революцією». «Це останнє «прощавай» Радянському Союзу і радянському паспорту», – сказав Президент. За його словами, перехід на пластикові паспорти дозволить здійснити перехід до електронної держави та електронного урядування. На ID-картки можуть записати медичні дані, податкову інформацію, ідентифікаційний код та, якщо парламент ухвалить відповідні зміни, за ним можна буде користуватись електронним підписом. Також Порошенко повідомив, що Поліграфічний комбінат «Україна» разом із прикордонною службою можуть забезпечити випуск до 45 тисяч ID-карток на добу.

Як відомо, нові ID-картки для ідентифікації людини, які запровадять замість внутрішніх паспортів, оформлятимуть з 1 січня 2016 року. У Державній міграційній службі кажуть, що поступова заміна паспортів-книжечок на ID-картки відбуватиметься протягом найближчих 5 років.

Читайте: ID-картки з 1 січня видаватимуть разом із закордонними паспортами

БЕЗ КОМЕНТАРІВ