1 та 2 грудня на півдні України заплановані навчання Повітряних сил ЗСУ
1 та 2 грудня на півдні України заплановані навчання Повітряних сил ЗСУ

Українська армія не планує скасовувати свої ракетні навчання неподалік Криму через заяви Росії. Про це заявив речник Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко, повідомляє ВВС.

«Україна – суверенна правова держава. Всі бойові навчання та випробування відбуваються у суворо плановому порядку. Все, що стосується міжнародних договорів та попереджень, Україна виконує у відповідності до цих норм. І все, що заплановано, буде обов’язково проведено», – наголосив Лисенко.

Як відомо, 1 та 2 грудня на півдні України над Чорним морем заплановані навчання Повітряних сил ЗСУ, під час яких проведуть повітряні стрільби.

У вітчизняному Міністерстві оборони припускають, що через це Росія може нанести ракетний удар. За словами заступника міністра оборони Олександра Дубляна, РФ вже направила ноту військовому аташе України.

Тим часом за даними російського агентства «ТАСС», війська протиповітряної оборони Росії в Криму перевели на посилений режим роботи. За словами джерела, це стосується не лише наземних засобів ППО, але й корабельних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ