yevrobachennya
Остаточне рішення Європейська мовна спілка має ухвалити на генеральній асамблеї, яка відбудеться 8 грудня

Через бюрократію, недосконалість законодавчих актів і зневажливе ставлення деяких чиновників до конкурсу Україна може втратити «Євробачення-2017». Про це повідомив виконувач обов’язків гендиректора НТКУ Олександр Харебін, передає ТСН.

«На початку жовтня Європейська мовна спілка, як власник бренду «Євробачення», дав НТКУ червону картку щодо термінів і фактично зриву підготовки до конкурсу», – повідомив він.

Водночас Харебін запевнив, що за жовтень вони наздогнали, і відставання з трьох місяців скоротилося до одного. Тому зараз Україна відстає від графіка, але вже не так сильно.

Остаточне рішення, чи отримає Україна «Євробачення-2017», Європейська мовна спілка повинна ухвалити на генеральній асамблеї, яка відбудеться 8 грудня.

Раніше повідомлялося, що в міжнародному конкурсі наступного року візьме участь рекордна кількість країн – 43. Така кількість учасників була лише в 2008 і 2011 роках.

Півфінали пісенного конкурсу відбудуться 9 і 11 травня, а фінал «Євробачення – 2017» пройде 13 травня.

Місцем проведення конкурсу обрали Міжнародний виставковий центр на Лівому березі.

Україна отримала право провести «Євробачення-2017» завдяки перемозі української співачки кримськотатарського походження Джамали на попередньому конкурсі у Стокгольмі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ