Яценюк доручив терміново забезпечити поставки електроенергії в Польщу
Яценюк доручив терміново забезпечити поставки електроенергії в Польщу

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості України в зв’язку із кризовою ситуацією в енергетичній системі Польщі терміново вжити невідкладних заходів для забезпечення максимально технічно можливих поставок електроенергії до польської енергосистеми. Про це повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«Ми маємо підтримати дружню нам Польщу та зробити все можливе, щоби допомогти нашим партнерам якомога швидше стабілізувати ситуацію в енергетиці країни», – заявив прем’єр-міністр.

Як відомо, уряд Польщі у зв’язку з аномальною спекою і загрозою перевантаження енергосистеми ухвалив рішення про обмеження постачання електроенергії та її споживання до кінця місяця по всій країні.

12 серпня міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин повідомив, що Польща просила Україну збільшити поставки електроенергії через власний дефіцит. Водночас, Демчишин сказав, що «ми їм допомогти не можемо, адже у нас на Бурштинському острові кілька блоків у ремонті й технічно ми не можемо, адже ми і самі готуємося до опалювального сезону».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 3 серпня Демчишин на засіданні антикризового енергетичного штабу заявив, що перебоїв c електроенергією в Україні взимку не буде.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ