Петро Порошенко та Клаус Йоханніс
Порошенко та Йоханніс заявили, що Україна та Румунія зацікавлені в розширенні співпраці

Президент України Петро Порошенко та Президент Румунії Клаус Йоханніс домовилися під час зустрічі в Мюнхені прискорити підготовку до підписання двосторонньої угоди про скасування оплати за національні візи. Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

«Президент Петро Порошенко під час зустрічі в Мюнхені обговорив з президентом Румунії Клаусом Йоханнісом виконання домовленостей, досягнутих главами держав у минулому році під час офіційного візиту Клауса Йоханніса. Петро Порошенко і Клаус Йоханніс домовилися прискорити підготовку до підписання двосторонньої угоди про скасування оплати за національні візи», – йдеться в повідомленні.

Сторони відзначили перспективність подальшого нарощування співпраці в галузях енергетики, транспорту й прикордонної інфраструктури.

Також глави держав обмінялися думками про актуальні виклики регіональної безпеки, зокрема, обговорили питання придністровського врегулювання та російську агресію проти України.

Йоханніс запросив Порошенка здійснити візит до Румунії цього року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент ЄП Мартін Шульц заявив, що Європейський парламент невідкладно винесе на голосування питання скасування віз для громадян України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ