Податковий кодекс не ухвалять до кінця року
Податковий кодекс не ухвалять до кінця року

Україна увійде в 2016 рік без Податкового кодексу. Робота над новим документом триватиме і наступного року для напрацювання компромісного парламентсько-урядового проекту. Про це повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, пише Українська правда.

«Ми розглянемо можливість корегування чинного Податкового кодексу задля того, щоби скорегувати бюджет на наступний рік, збалансувати плановий бюджет на 2016 рік за рахунок корегування чинного Податкового кодексу», – сказав спікер парламенту. «Ми узгодили, що новий Податковий кодекс має бути спільним продуктом уряду і українського парламенту, який має відповідати наступним критеріям: розвиток і стимулювання розвитку національної економіки. Тому цю роботу ми продовжимо і в наступному році для виходу на необхідні рішення», – заявив Гройсман. Для цього буде створено робочу групу з фахових представників фракцій, уряду за безпосередньої участі прем’єр-міністра.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 грудня біля Верховної Ради України знову мітингували проти нового Податкового кодексу. Цього разу під стінами зібралися близько 500 осіб. Учасники акції облаштували імпровізовані ялинки, верхівкою яких слугували коров’ячі голови. Серед гасел учасників акції були: «Вимагаємо збереження спецрежиму ПДВ – єдиної форми підтримки аграріїв», «Вбивство вітчизняного тваринництва – новорічний подарунок українцям від Мінфіну», «Селянам та підприємцям набридло бути донором корупції».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ