Президент з родиною у Софійському соборі помолились за Україну
Президент з родиною у Софійському соборі помолились за Україну

Україна відзначає 25-ту річницю незалежності. Зранку президент Петро Порошенко разом з родиною взяв участь у «Молитві за Україну». Про це повідомляє прес-служба голови держави.

У Софійському соборі предстоятелі церков та керівники релігійних організацій молилися за українську державу, за мир і процвітання, за божий захист і благословення для українських захисників.

За Україну молитви виголосили митрополит Української православної церкви в США, представник Вселенського патріарха Антоній, предстоятель УПЦ КП, патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, верховний архієпископ Києво-Галицький Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, предстоятель УПЦ МП Онуфрій, предстоятель УАПЦ Макарій, голова Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, муфтій Духовного управління мусульман України Тамім Ахмед і головний рабин Києва та України Яків Дов Блайх.

Президентське подружжя вшанувало пам'ять Тараса Шевченка та Михайла Грушевського
Президентське подружжя вшанувало пам’ять Тараса Шевченка та Михайла Грушевського

Крім того, у день 25-ї річниці Незалежності України Петро Порошенко разом із дружиною та дітьми вшанували пам’ять героїв Небесної сотні. Вони встановили лампадки до пам’ятного Хреста на місці загибелі відважних українців, які віддали життя, відстоюючи демократію та європейське майбутнє рідної країни. Учасники церемонії вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

111
Петро та Марина Порошенки вшанували пам’ять героїв Небесної сотні

222Звичайно, головною подією Дня Незалежності є військовий парад, який розпочався о 10.00 в центрі Києва.

Протягом дня на вулицях столиці пройде низка фестивалів, виставок, виступів художніх колективів. Зокрема, на майданчику перед Київською міською державною адміністрацією відбудеться великий концерт «Україна єдина», під час якого продемонструють досягнення художників з усіх областей України. На Контрактовій площі можна буде послухати концерт київських колективів, а також відвідати фестиваль національної кухні.

Під час урочистостей, присвячених Дню Незалежності України, охоронятимуть порядок 6 тисяч поліціянтів. Гвардію і поліцію перевели на посилений режим роботи.

У зв’язку з проведенням святкових заходів в Києві 22-24 серпня перекрили низку вулиць.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ