АТО
Україна вперше відзначає День захисника

Україна 14 жовтня вперше святкує День захисника. Варто зазначити, що це нове для українців свято має замінити радянський «День захисника Вітчизни». Згідно з Указом Президента України, починаючи з 2015 року 14 жовтня з нагоди державного свята є вихідним днем.

«14 жовтня – свято всіх, хто любить Україну. Свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони України. З нами Господь і правда. Слава Україні!» – написав напередодні у Twitter Президент України Петро Порошенко.

12 жовтня Національний банк України увів в обіг 50 тисяч 5-гривневих кольорових монет «День захисника України». «Укрпошта» презентувала художню поштову монету, присвячену новому українському святу.

Окрім того, напередодні свята Порошенко відзначив державними нагородами 15 командирів підрозділів Збройних Сил, які відзначилися під час бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції. Глава держави від імені Українського народу висловив подяку кожному воїну, кожному командиру за високий професіоналізм, мужність, героїзм, за справжній український бойовий дух. За словами Президента, в нашому національному літопису неважко було знайти день, найбільш підходящий для вшанування захисників Вітчизни.

Додамо, з нагоди свята Покрови та річниці створення Української Повстанської Армії низка правих політичних сил організують масові акції.

Читайте: У столиці десятки тисяч націоналістів проведуть «Марш Героїв»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ