Україна втратила контроль над 409 км держкордону

Україна не контролює близько 409 кілометрів кордону
Україна не контролює близько 409 кілометрів кордону

На даний момент Україна не контролює близько 409 кілометрів державного кордону в межах Донецької та Луганської областей. Про це 14 травня в ефірі 5 каналу повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

«Що стосується ділянки кордону, яку ми тимчасово не контролюємо, то це – 409,3 кілометра в межах Донецької та Луганської областей», – зазначив він. Слободян також повідомив, що наразі на російському прикордонному пункті пропуску «Донецьк» працює українська міжвідомча комісія, до складу якої входять митники й співробітники ДПСУ. З його слів, умови роботи цієї групи досить складні.

Водночас Слободян зазначив, що перед ДПСУ стоїть чітке завдання президента України – до кінця року відновити контроль на державному кордоні. «Звичайно, не все залежить від Держприкордонслужби, тому що це питання іншого рівня – міжнародного. Але, в свою чергу, ми докладаємо максимум зусиль», – додав він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив план заходів інженерно-технічного облаштування російсько-українського державного кордону, розрахований на 2015-2018 роки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 травня колона зі 100 автомобілів із «гумконвоєм» вдерлася на Донбас.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ