Україна не контролює близько 409 кілометрів кордону
Україна не контролює близько 409 кілометрів кордону

На даний момент Україна не контролює близько 409 кілометрів державного кордону в межах Донецької та Луганської областей. Про це 14 травня в ефірі 5 каналу повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

«Що стосується ділянки кордону, яку ми тимчасово не контролюємо, то це – 409,3 кілометра в межах Донецької та Луганської областей», – зазначив він. Слободян також повідомив, що наразі на російському прикордонному пункті пропуску «Донецьк» працює українська міжвідомча комісія, до складу якої входять митники й співробітники ДПСУ. З його слів, умови роботи цієї групи досить складні.

Водночас Слободян зазначив, що перед ДПСУ стоїть чітке завдання президента України – до кінця року відновити контроль на державному кордоні. «Звичайно, не все залежить від Держприкордонслужби, тому що це питання іншого рівня – міжнародного. Але, в свою чергу, ми докладаємо максимум зусиль», – додав він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив план заходів інженерно-технічного облаштування російсько-українського державного кордону, розрахований на 2015-2018 роки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 травня колона зі 100 автомобілів із «гумконвоєм» вдерлася на Донбас.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ