Українські спортсмени цього року везуть із Паралімпіади 117 медалей
Українські спортсмени цього року везуть із Паралімпіади 117 медалей

Українські спортсмени завоювали 117 медалей на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. У загальнокомандному заліку збірна України посіла 3 сходинку (41-37-39). Першими фінішували китайці (105, 81, 51), на другому місці – Велика Британія (64, 39, 44).

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України розповіла про результати наших спортсменів на Паралімпіаді.

Наші паралімпійці везуть додому 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових медалей. Підкреслимо, збірна України перевершила навіть свої досягнення Паралімпіади-2012 у Лондоні – тоді українські спортсмени вибороли 84 медалі.

«Десятий, останній день змагань України в Ріо. Надважкий день. День перемог, здійснення і нездійснення мрій та народження нових сподівань. 17 вересня у змаганнях Паралімпіади взяли участь 40 спортсменів у чотирьох видах спорту та вибороли 11 нагород – 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі», – йдеться у повідомленні прес-служби комітету.

Читайте: ВВС: Причини успіху українців на Паралімпіаді − система підготовки й скрута

Президент України Петро Порошенко вже привітав спортсменів із цьогорічним тріумфом на Паралімпіаді: «Браво, наші паралімпійці! 117 медалей: 41 золота, 37 срібних та 39 бронзових – такий підсумок фантастичних виступів українських спортсменів в Ріо. Дякуємо за блискучі результати, щирі емоції та натхнення, яке ви дарували нам щодня».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ