літак
Повітряний простір над Кримом та акваторією Чорного моря є закритим для міжнародних польотів

Україна закрила повітряний простір для прольоту російських літаків в Сирію, а також посилила контроль за переміщенням будь-яких російських літаків, що летять в цю країну. Про це повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на зустрічі зі своїм словацьким колегою Робертом Фіцо, передає 5 канал.

Між Україною та Російською Федерацією існує не оформлена офіційно заборона на транзитний проліт повітряних суден з території двох країн. Разом з тим, авіаперевізники двох країн можуть здійснювати так звані point-to-point рейси до міст Росії та України. Повітряний простір над Кримом та акваторією Чорного моря, прилеглої до півострова, є закритим для міжнародних польотів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше про заборону на проліт російських повітряних суден у бік Сирії заявила Болгарія. Новини про складнощі з прольотом до Сирії російських літаків з гуманітарним вантажем почали надходити після появи інформації про участь російських військових у бойових діях на боці Президента Сирії Башара Асада.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія почала будівництво військово-повітряної бази в Сирії, з якою можна буде здійснювати авіаудари проти «ІД», щоби підтримати режим Башара Асада. Британська The Times писала, що Росія направляє військових і зброю для захисту режиму Асада. Видання оприлюднило відео із військовими в Сирії, на якому чути російську мову.

7 вересня, офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова визнала, що Російська Федерація поставляє озброєння сирійській владі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ