Єлизавета ІІ
Єлизавета ІІ

Королева Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Єлизавета ІІ запевняє, що Британія продовжить тиск на Росію до повного виконання Мінських угод. Вона офіційно відкрила роботу британського парламенту, виголосивши традиційну промову у Вестмінстерському палаці, передає ВВС-Україна.

У своїй промові королева виклала законодавчі плани для нового консервативного уряду країни, обраного раніше цього місяця. «Мій уряд продовжуватиме здійснювати тиск на Росію, щоби забезпечити дотримання територіальної цілісності й суверенітету України, і наполягатиме на повній реалізації Мінський домовленостей», – сказала Єлизавета ІІ.

Також, як зазначалося в промові, Британія переглядатиме свої відносини із Європейським Союзом – референдум про членство королівства у ЄС має пройти до кінця 2017 року. Крім того, у промові були обіцянки щодо зростання економічної стабільності та збільшення автономії для Шотландії. Королева також зазначила, що уряд представить нові заходи щодо контролю за імміграцією, а також продовжуватиме здійснювати тиск на Росію з приводу України й підтримувати уряди Сирії та Іраку.

Як повідомлялося, 30 березня прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що парламент розпущено, в країні офіційно розпочалася виборча кампанія. Переконливу перемогу на загальних виборах в Британії, що пройшли 7 травня, здобула Консервативна партія. Торі отримали більшість у новому складі парламенту – 327 мандатів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ