кредит
МВФ визнав борг України перед Москвою суверенним

У Міжнародному валютному фонді погодилися щодо статусу боргу України перед Росією у 3 млрд. дол. і визнали його суверенним боргом України. Про це журналістам заявила помічник глави Міністерства фінансів РФ Свєтлана Нікітіна, передає УНН.

«Крім того, МВФ це та міжнародна організація, яка формує програму фінансової допомоги для України. А боргова проблема може бути вирішена лише в рамках цієї програми, тому що ми прекрасно знаємо, що в України грошей немає, тож, джерел погашення боргу, ймовірно, теж немає», – сказала вона і додала, що на 8 грудня заплановано чергове засідання ради директорів МВФ. «І якщо до цього часу вдасться концептуально розв’язати проблему, то можливо, не будуть потрібні зміни програми Фонду», повідомила вона.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністерство фінансів України і уряд РФ не досягли згоди щодо умов реструктуризації облігацій зовнішнього державного боргу на суму 3 млрд дол., термін погашення яких настає в грудні 2015 року. Раніше Президент Росії Владімір Путін анонсував рішення уряду РФ про те, що РФ готова відкласти платежі за боргом до 2016 року. У свою чергу, міністр фінансів України Наталія Яресько відзначала, що українська сторона досі не одержала жодних пропозицій від російської сторони.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ