військові НАТО
Заступник генсека НАТО заявив, що альянс не направлятиме свої війська в Україну

Північноатлантичний альянс не направлятиме свої війська в Україну. Про це на зустрічі YES заявив заступник генерального секретаря НАТО з політичних та безпекових питань Джеймс Аппатурай, відповідаючи на запитання французького журналіста про можливість направлення військ НАТО в Україну, пише Українська правда.

«Зараз не передбачено такого обговорення, і не думаю, що таке буде», – заявив Аппатурай. Він наголосив, що НАТО лише передає українським військовим свій досвід. «Але я не передбачаю прямої участі військ НАТО в Україні», – наголосив він.

Нагадаємо, НАТО готує найбільші навчання з часів Холодної війни. Зокрема, понад 30 тис. військовослужбовців з більш ніж 30 країн у жовтні-листопаді візьмуть участь у найбільших з кінця 1980-х років навчаннях під назвою Trident Juncture, що відбудуться на території Іспанії, Португалії та Італії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, НАТО відкриває шість штабів на своїх східних кордонах із Росією на тлі війни в Україні й загострення відносин Заходу з Москвою.

Тим часом на полігоні під Новоросійськом (РФ) відбулися спільні армійські навчання «Славянскоє братство», на яких відбуватимуться тренування «з протидії Майдану». У навчаннях беруть участь десантники з Росії, Білорусі та Сербії.

Читайте: Українці позбулися ілюзій: «заспокоїти» Росію зможе лише НАТО

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ