опалювальний сезон
Опалювальний сезон – під загрозою

В українських газосховищах є 14,5 млрд. куб. м. з 19 млрд. куб. потрібних для проходження опалювального сезону. Про це Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив 2 вересня під час засідання Кабінету Міністрів, повідомляє 5 канал.

З його слів, уряд шукає додаткові фінансові ресурси для збільшення обсягів придбання газу. «За останній місяць обсяги газу в сховищах зросли на 1,5 мільярда кубічних метрів і сьогодні складають 14,5 мільярдів кубічних метрів. Це недостатньо для того, щоби пройти опалювальний сезон. Нагадаю, що ключовий критерій, за яким ми зможемо вільно пройти опалювальний сезон, це 19 мільярдів кубічних метрів газу повинно бути на початок опалювального сезону в наших сховищах», – повідомив він.

Нагадаємо, «Укртрансгаз» запустив онлайн-лічильник поставок газу зі Словаччини. На сайті компанії в онлайн-режимі змінюються обсяги прокачки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у серпні Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав громадян України зайнятися утепленням будинків. Він зазначив, що ті люди, кому призначено субсидії, отримують 70-відсоткову компенсацію на придбання котла або матеріалів для утеплення. У свою чергу експерти стверджують, що через складну ситуацію у вітчизняному ПЕК, взимку 2015-2016 років на українців знову чекають «віялові» відключення електроенергії та проблеми з опаленням.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ