Гроші
Наразі місія МВФ працює в Києві над другим переглядом програм реформ

Черговий транш від Міжнародного валютного фонду Україна може отримати в першому півріччі 2016 року. Такий прогноз на своєму сайті оприлюднило міжнародне рейтингове агентство Moody’s.

Аналітики Moody’s вважають, що для України першочерговими питаннями залишаються зміна балансу економіки та зниження дефіциту держбюджету. Однак подальші успіхи України в реформах значно залежатимуть від співпраці з МВФ. Експерти прогнозують, що відносини поновляться після декількох місяців затримок.

«Прогрес України з політичних і економічних реформ зайшов в глухий кут в ході підготовки держбюджету наприкінці минулого року та під час тривалого формування нової урядової коаліції», зазначається в повідомленні.

Новий український уряд уже повернувся до питання реформ, узгоджених з міжнародними партнерами.

Наразі місія МВФ працює в Києві. Тож, ймовірно, МВФ надасть Україні черговий транш кредиту в 1,7 мільярда доларів до кінця півріччя. Окрім того, в агентстві наголосили, що економіка України хоч і покращується, однак борги залишаються на високому рівні.

Зазначимо, на думку фінансових аналітиків, нинішнє послаблення курсу національної валюти не в останню чергу обумовлене відсутністю ясності в питанні продовження програми кредитування України з боку МВФ.

Читайте: Світову економіку розхитують геополітичні ризики та падіння цін на сировину – МВФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ