1459230934_29.03_c
Ірина Галай та Віктор Бобок підкорили Еверест

Мешканка Мукачевого підкорила найвищу гору світу – Еверест. Ірина Галай стала першою українкою, яка впоралася з цим нелегким завданням. Про це повідомив на сторінці у Facebook Клуб подорожувальників, до якого належить Ірина.

«Збулося! Сьогодні (20.05.2016) о 4:00 за тибетським часом учасники нашої експедиції Ірина Галай та Віктор Бобок досягли найвищої точки планети! Вершина світу була милостива й пустила наших підкорювачів. Вітаємо нашу команду та чекаємо детальних розповідей та фото», – йдеться в дописі.

Президент Федерації альпінізму та скелелазання Геннадій Копійка повідомив, що цей рекорд став також подарунком Ірині до дня її народження, який минув 18 травня.

128-річна Ірина Галай родом із Мукачевого, наразі живе в Києві, працює директором із розвитку в компанії з продажу нафтопродуктів.

Дівчина захопилася альпінізмом 3 роки назад та заклалася із співробітником. Суперечку вона програла, тож, її відправили на Кавказ.

«Зайшла успішно першою! Після цього живу від гори до гори. Працюю тільки для того, аби була можливість подорожувати», – говорить Ірина про своє захоплення.

Гідом Ірини Галай під час сходження на Еверест був досвідчений альпініст Віктор Бобок. Він є першим українцем, який побував на усіх головних вершинах усіх семи континентів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ