Міноборони
Міноборони хоче отримати у наступному році майже 87 мільярда гривень

Міністерство оборони направило до проекту бюджету на 2016 рік бюджетний запит на 86,95 млрд. грн. Про це на брифінгу повідомила начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк, передає УНІАН.

«Із цієї суми 46,5 млрд. – на утримання Збройних Сил в межах граничного обсягу видатків, 790 млн. – за рахунок доходів і видатків спецфонду і 39,6 млрд. – в результаті додаткового бюджетного запиту. Його врахування забезпечить підвищення рівня боєготовності військових частин і підрозділів ЗСУ, а також достатнє фінансування державних цільових оборонних програм розвитку озброєння та військової техніки і будівництва житла», – зазначила Гаврилюк.

Нагадаємо, згідно з державним бюджетом на 2015 рік, Міністерство оборони України отримає 40,2 млрд. гривень. Це майже на 13 млрд. більше, ніж у 2014 році.

5 березня Верховна Рада збільшила чисельність Збройних сил України до 250 тисяч осіб. У травні Міноборони звернулося до Кабміну щодо виділення додаткового фінансування у 2015 році в розмірі 7,7 млрд грн.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Генштабі заявили, що  не виключають і сьомої, і восьмої, і дев’ятої хвиль мобілізації.

Читайте: Яценюк вже зараз радить затягувати паски: «Бюджет 16-го буде ще складніший, ніж бюджет 15-го»

 Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ