Обкладинка дитячої книги-рекордсмена
Обкладинка дитячої книги-рекордсмена

Книга Марії Макаренко «Пластилінові дива» встановлює неймовірні рекорди. За минулий рік права на її видання продано декільком країнам, серед яких Польща, Німеччина, Китай, Росія, Молдова та Румунія. У підсумку надруковано вже більше ста тисяч примірників, розповідає Cultprostir. 

В Україні «Пластилінові дива» вийшли в 30 000 примірниках. Минулого року книга була також надрукована в Китаї, накладом більше 60 000 примірників у вигляді декількох номерів дитячого журналу. На черзі вихід «Пластилінових див» у Словаччині, Румунії, Молдові, Росії та Польщі, де видавництва вже придбали права на неї. Нещодавно стало відомо, що книга завітала й до юних німецьких читачів.

«Пластилінові дива» вчать малюків створювати справжні шедеври з пластиліну, вони містить покрокові інструкції з ліплення і спрямовані на розвиток дрібної моторики дитини.

«Наклад у сто тисяч примірників, про який ми зараз говоримо, − це цифра за найскромнішими підрахунками. Успіх видання полягає, по-перше, у концепції. Це дуже цікава, легка, зрозуміла інструкція з ліплення. По-друге, вдала обкладинка, яку завжди видно на всіх стендах. По-третє, зусилля нашого менеджера по зовнішньоекономічній діяльності, який любить книгу, легко спілкується з іншими людьми. Всі ці чинники сприяли успіху», − ділиться Гузель Вишняк, pr-менеджер видавництва «Віват».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ