На створення  колекції Катерину Кароль надихрнула атмосфера туманного вечора
На створення колекції Катерину Кароль надихнула атмосфера туманного вечора

Українська модна індустрія активно розвивається та виходить на світовий ринок. Так, кілька днів тому модну колекцію «осінь/зима 2015» української дизайнерки Катерини Кароль оцінила європейська публіка на щорічному французькому показі «Strasbourg Fashion Days».  Повідомляє Zaxid.net.

Українська колекція була представлена на одному подіумі з 18-ма іншими колекціями іменитих європейських та американських дизайнерів з Англії, Німеччини, Італії, Румунії, Молдови та Канади. Тепер українська дизайнерка із захопленням ділиться враженнями від європейського показу: «Враження незабутні. Місто неймовірне. Нас дуже привітно зустрічали. Моделі дуже відкриті, щирі, хоча сам показ виявився важким, адже було всього 20 хвилин на переодягання. Організатори прислухалися до усіх побажань, тому результат позитивний». Зазначимо, що впродовж трьох днів «Strasbourg Fashion Day»s відвідали понад 2000 гостей.

За словами Катерини Кароль, джерелами натхнення при створенні її нової колекції стали атмосфера туманного вечора на вулицях міст і стімпанк.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ