полювання
Суд залишив оточенню Януковича «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик»

Вищий госпсуд залишив мисливські угіддя площею 30,8 тисяч га у користуванні ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик». Про це свідчить постанова суду від 6 жовтня, пишуть Наші гроші.

Як зазначається, у лютому 2012 року Київська облрада припинила право користування вказаними угіддями Дубраво-Ленінському мисливському господарству Центральної ради товариства військових мисливців і рибалок Збройних Сил України та надала їх у користування ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик».

На підставі цього рішення Київське обласне та по місту Києву Управління лісового та мисливського господарства уклало із фірмою договір, за яким клуб «Ярик» отримав у користування до 2061 року угіддя в межах Макарівського та Бородянського районів Київщини.

Наприкінці 2014 року обласна прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати недійсними рішення облради та укладений з фірмою договір. У березні цього року суд першої інстанції позов прокуратури задовольнив. Він виходив з того, облрада ухвалила рішення за відсутності згоди більшості більшості сільрад, на ділянках яких знаходяться угіддя.

Засновниками ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик» є Костянтин Бабак, Костянтин Згара, а також партнер екс-нардепа Віктора Лозинського Вачаган Ростомян, член януковичівського клубу «Кедр» генерал-майор Василь Сапко (має найбільшу частку) і екс-депутат облради Володимир Забела. Керівником фірми є Віктор Євтушенко.

Вачаган Ростомян пов’язаний з Артуром Ростомяном, на якого після втечі Януковича було переоформлено нерухомість біглого президента на Оболоні.

Читайте: «Президентські гектари»: Порошенко поповнив особистий земельний фонд і обзавівся пляжем

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ