Українська художниця з Канади підкорила світ петриківським розписом
Українська художниця з Канади підкорила світ петриківським розписом

Анна Буччіареллі (Шинлова) стала однією з 13 фіналісток конкурсу, який проводила американська мережа кав’ярень Starbucks, інформує Голос Америки.

У підлітковому віці Буччіареллі переїхала з України до Канади. Ще під час проживання у Києві вона вивчала техніку петриківського розпису, що сформувало її як художницю.

«На мій стиль вплинуло навчання класичному українському живопису «петриківка». Після переїзду в Канаду, я продовжувала використовувати цей стиль у всіх своїх роботах. Цей конкурс був чудовим шансом продемонструвати унікальну естетику «петриківки» світові», – розповіла художниця.

У цілому в конкурсі взяло участь понад 1200 людей зі всього світу, які оприлюднили свої варіанти новорічного дизайну чашок у соціальній мережі Instagram. Дизайн Анни та інших переможців тепер можна побачити на чашках у кав’ярнях Starbucks у 75 країнах.

Дизайн демонструє традиційні новорічні елементи – ялинку та маленькі будинки, вкриті снігом, Санту на санях, запряжених оленями, а також унікальні елементи українського петриківського розпису – квіти та листя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ