Стрічка «Незламна» змагатиметься у конкурсі німецького кінофестивалю
Стрічка «Незламна» змагатиметься у конкурсі німецького кінофестивалю

У Берліні з 17 по 25 жовтня відбудеться Міжнародний кінофорум PRIX EUROPA 2015. Телевізійна версія «Незламна/Battle for Sevastopol» спільного виробництва «Кінороб» та «Новиє Люді» номінована у категорії TV fiction. У цій категорії серіал змагатиметь ся ще з 25 конкурсантами, пише newsru.ua.

PRIX EUROPA відрізняється своїм унікальним складом журі, відкритим для усіх виробників програм з усього континенту. Кожен конкурс оцінюється в рамках публічної та відкритої дискусії. Такий прозорий процес дає можливість фестивалю стати не лише першокласною платформою для навчання, але і багатофункціональним ринком.

Нагадаємо, що у 2012 році український військовий міні-серіал «Балада про Бомбера» також був номінований у категорії TV Fiction.

Нагадаємо, «Незламна» – це реальна історія про українку, яка стала відомою на весь світ жінкою-снайпером. На її рахунку – 309 убитих ворогів, дружба з Елеонорою Рузвельт і промова в Чикаго, яка змінила перебіг Другої світової війни. Стрічка – один із наймасштабніших українських кінопроектів із бюджетом у 5 мільйонів доларів. Значна частина знімальної команди та актори – українці. У фільмі звучить музика «Океану Ельзи».

 Читайте: «Незламна» став найпопулярнішим вітчизняним фільмом

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ