стрілок Микола Мільчев
Прапор України на відкритті Олімпіади-2016 нестиме стрілець Микола Мільчев

Олімпійська збірна України під час урочистого відкриття Ігор ХХХІ Олімпіади вийде на стадіон 195-ю. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

«Парад країн-учасниць відбуватиметься за португальською абеткою, отже, Олімпійська збірна України вийде на стадіон 195-ю з 207 країн-учасниць», – йдеться у повідомленні.

«За традицією, відкриє парад Греція, де були започатковані Олімпійські ігри, а закриватимуть господарі Ігор – бразильці», – додає НОК.

Прапор України на відкритті Олімпіади-2016 нестиме стрілець Микола Мільчев.

Відкриття Олімпійських ігор заплановане на 5 серпня о 20:00 за бразильським часом (6 серпня о 2-й ночі за Києвом) в Ріо-де-Жанейро на стадіоні «Маракана».

Святкова церемонія триватиме понад 3 години і, окрім театрального дійства, включатиме традиційні елементи: парад країн-учасниць, запалення Олімпійського вогню, підняття Олімпійського прапору, клятви спортсмена, тренера, судді, виконання Олімпійського гімну.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, збірна України увійшла до двадцятки країн із найбільш численними збірними на Олімпійських іграх 2016 року. В Ріо-де-Жанейро нашу державу представлятимуть 205 спортсменів.

Читайте: Україні прогнозують 13-те місце на Олімпіаді в Ріо

БЕЗ КОМЕНТАРІВ