Жебрівський ініціював на Донбасі курси української мови для чиновників

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський знайшов спосіб боротися з сепаратизмом на Донеччині. На своїй сторінці у Facebook він повідомив про початок навчання всіх держслужбовців української мови.

«З наступного тижня для працівників Донецької облдержадміністрації починаються безкоштовні курси з удосконалення української мови. Хочу подякувати Донецькому державному педуніверситету і особисто ректору Світлані Омельченко за допомогу в організації навчання. Відвідування курсів буде повністю добровільним», – повідомив Жебрівський. Разом із тим, глава Донецької області закликає всіх працювати над собою і використовувати рідну мову не тільки в професійній царині, а й у побуті.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше новий голова ВЦА запропонував запровадити економічну блокаду Донбасу. За його словами, ключовою метою його адміністрації є відновлення довоєнних кордонів України.

Читайте: Жебрівський вирахував кількість українофобів на окупованому Донбасі

Інформаційний Акцент

  • А хто не схоче добровільно, той може й далі порушувати законодавство України? Цікава позиція. Дієвий крок у боротьбі з сепаратизмом.

  • Maxim

    Ну , накінець-то З найшлася розумн аголова , а головне , тверда рука.Хто хоче жити і працювати в Україні, юуде знати українську, для тих , кому це не потрібно, то й не треба тут затримуватися ,рузский мир , чекає вас.

  • Maxim

    Ну , накнець -то , знай

  • Вальтер

    Быдло