13129256_1285477381467200_424789736_n
Французький журнал мод вперше вийшов з одяг в українському стилі на обкладинці

Відома модель Констанс Яблонські з’явилась у сукні з традиційною українською вишивкою бренду MARCH11 на обкладинці травнево-червневого номеру популярного французького журналу мод Glamour Paris, повідомляє Українська правда.

Як правило, обкладинки журналів такої величини отримують великі та впливові марки, такі як Chanel та Louis Vuitton.

Це не перший випадок, коли Будинки моди звертають увагу на український національний одяг. На початку двотисячних двоє легендарних дизайнерів – Жан Поль Ґотьє та Джон Ґальяно – показали колекції, натхненням для яких слугувала саме вишиванка.

Колекція Ґотьє побачила світ під час кутюрного сезону осінь-зима 2005 року. Один з образів, у якому виходили моделі, мав українську назву «Буковина».

Навесні 2009 року незрівнянний Джон Ґальяно показав осінньо-зимову колекцію для власного бренду, давши завдання головному візажисту дефіле Пет МакҐрат зобразити «змерзлих українських наречених». Одяг у колекції мав відчутні східно- та центральноєвропейські мотиви.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кожен третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято, яке за 10 років пройшло шлях від флешмобу чернівецьких студентів до культурної події міжнародного рівня, припало на 19 травня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ