Aeroflot-Russia-air
Кабмін заборонив польоти в Україну російських авіакомпаній, зокрема, «Аерофлот» і «Трансаеро»

Кабінет міністрів України, згідно з рішенням РНБО, ухвалив рішення про заборону польотів в Україну російських авіакомпаній, в першу чергу компаній «Аерофлот» і «Трансаеро». Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на нараді в Кабінеті Міністрів в п’ятницю, 25 вересня.

«Ухвалили рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, в першу чергу компаній «Аерофлот» і «Трансаеро» в Україну», – йдеться в повідомленні Кабміну в Твіттер в п’ятницю. Крім того, згідно з повідомленням прес-служби Кабміну, український уряд також забороняє транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, «якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу».

Нагадаємо, президент Петро Порошенко затвердив рішення РНБО про санкції проти Росії 16 вересня. Серед іншого, в санкційні списки потрапили російські авіакомпанії; залізничний оператор «Перша вантажна компанія» (Москва) та його 100% українське дочірнє підприємство «Перша вантажна компанія в Україні» (Київ); виробники антивірусів «Лабораторія Касперського», її українське дочірнє підприємство, а також ще один виробник антивірусів “Доктор Веб”; оператори лотерейного ринку України. Контроль за виконанням рішення РНБО покладено на секретаря цього відомства. Санкції застосовуються строком на один рік.

При цьому гендиректор міжнародного аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне зазначав, що ці санкції стосуються лише прольоту через територію України та  не торкнуться рейсів в/з України, а також транзитних.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ