ТМ «Оболонь»
Пиво ТМ «Оболонь» повернулося на російський ринок

Пиво під ТМ «Оболонь» однойменної української корпорації буде випускатися на заводі «Московської пивоварної компанії». Про це повідомили в прес-службі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми підписали ліцензійний контракт на виробництво пива ТМ «Оболонь», – повідомили в прес-службі. За її даними, до заборони РФ поставок пива української компанії її частка в загальних обсягах російського імпорту пива оцінювалася у понад 50%.

Нагадаємо, «Росспоживнагляд» заборонив ввезення «Оболоні» в Росію, бо пиво, мовляв, «не відповідало вимогам з енергетичної цінності та органолептичних показників». Подробиці ліцензійного договору не повідомляються. Відомо лише, що він стосується однієї торгової марки – «Оболонь». Зараз в інтернет-магазинах можна купити літрову пляшку «Оболоні» російського розливу за 86,4 рубля.

Oasis в 2008 році створила «Московську пивну компанію», в 2010-му купила в Білорусії провідного виробника соків «Стара фортеця». Вона також об’єднує компанію Althaus GMBH (Німеччина) і компанію «Оазис» (Казахстан). Потужність її пивоварного заводу в Росії становить 4 млн гектолітрів на рік. У січні 2012 року велика українська пивоварна компанія «Перша приватна броварня» (ППБ) об’єднала активи з групою Oasis CIS, якій на той час в Україні належав пивобезалкогольний комбінат «Радомишль». Загальна потужність цих двох заводів компанії становить 2 млн гектолітрів пива на рік. У 2013 році ППБ почала розлив пива в Росії на потужностях «Московської пивоварної компанії».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ