Драматичний телесеріал «Пуститися берега» є переможцем багатьох міжнародних конкурсів, зокрема найпрестижнішого  —  «Еммі»
Драматичний серіал «Пуститися берега» є переможцем найпрестижнішого міжнародного конкурсу «Еммі»

Український телекомунікаційний провайдер «Воля» разом з міжнародною телекомпанією AMC Networks International – UK запускає в Україні телеканал АМС. Про це йдеться на офіційному сайті кабельного оператора.

Таким чином, українці зможуть дивитися культові фільми та серіали, які наразі доступні телеглядачам 125 країн світу. Зокрема, «Пуститися берега» (Breaking Bad), «Бійтеся ходячих мерців» (Fear the Walking Dead), «Зупинись і гори» (Halt and Catch Fire) тощо.

Усі стрічки демонстуватимуть українською мовою.

Варто зазначити, що компанія «Воля» продовжує мовлення в окупованому Криму, при цьому в переліку каналів, які транслює кабельний оператор, немає жодного українського телеканалу. У зв’язку з цим активісти закликають українців оголосити бойкот компанії.

AMC Networks International − UK транслює  13 тематичних телевізійних каналів у Європі, Середньому Сході, Африці та Азії. Об’єднані канали та канали спільного виробництва  мають аудиторію у понад 160 мільйонів домогосподарств у більш ніж 140 країнах і транслюються 26 мовами.

Телеканал АМС, який входить до компанії АМС Networks International − UK, упродовж останніх десяти років створив кілька відомих серіалів. АМС широко представлений у Північній Америці  та доступний глядачам понад 125 країн світу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ