бронетранспортер БТР-3
Україна і Таїланд уклали договір про спільне виробництво БТРів

Україна і Таїланд уклали договір про співпрацю щодо організації спільного виробництва бронетранспортерів БТР-3 на території Таїланду. Про це 3 листопада повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

«Документ було підписано у рамках участі української делегації в міжнародній виставці озброєння Defense & Security-2015, що відбувається у Бангкоку (Королівство Таїланд). У рамках документа передбачена локалізація виробництва бронемашин сімейства БТР-3 на території Королівства Таїланд», – зазначають у РНБО України.

Також у Раді нацбезпеки і оборони нагадали, що нині в межах українсько-тайської співпраці, згідно з двома попередніми договорами, Україна постачає до Таїланду бронетранспортери, танки, машини підтримки та обслуговування. «Налагодження такого виробництва – це можливість отримати не лише додаткові фінансові надходження для України, але й оновити наявні потужності з виробництва та модернізації військової техніки для власних потреб. Окрім цього, це стане чудовою можливістю укріпити позиції України в азіатському регіоні», – йдеться у повідомленні.

2 листопада, міністри оборони України та Таїланду під час Міжнародної оборонної виставки потрійного призначення та внутрішньої безпеки «Defense & Security-2015» у м. Бангкок обговорили питання спільного виробництва сучасної української бронетехніки, зокрема, БТР-3Е1, який сьогодні виготовляє ДК «Укроборонпром».

«Defense & Security-2015» – одна з найбільших виставок оборонної промисловості в Азійському регіоні, що проводиться під патронатом Міністерства оборони Таїланду та Королівських Збройних сил. Цьогоріч свою продукцію експонують понад 400 провідних світових оборонних компаній з 50 країн світу. «Укроборонпром» представляє протитанкові ракетні комплекси, новітню артилерію, перспективну авіаційну техніку та системи РЕБ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ