avakov
Аваков не поспішає прибирати з е-декларації авторське право на «Сценарій у вигляді рюкзака, з газетними вирізками»

Кілька народних депутатів і чиновників, включно із президентом, внесли зміни у  свої електронні декларації. Водночас кілька «жартів» декларантів досі залишилися невиправленими. Про це повідомляє аналітичний портал Слово і діло.

Так, свій жарт не виправив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який задекларував авторське право на «Сценарій у вигляді рюкзака, з газетними вирізками».

Водночас, у вівторок стало відомо, що депутат від «Волі народу» Сергій Мельничук просить НАЗК надати йому можливість виправити вказаний в електронній декларації про доходи за 2015 рік розмір готівкових коштів з 1 трильйона гривень на 10 мільйонів гривень.

Нардеп Володимир Парасюк прибрав згадку про Святого Миколая, який нібито подарував депутату годинник Samsung Gear s2.

25173-1_uk_originВідомо, що Петро Порошенко вніс зміни про те, що отримав дохід у вигляді відсотків від Міжнародного інвестиційного банку на загальну суму 1 млн. 928 тис. 594 гривень.

Як пише портал, міністр аграрної політики Тарас Кутовий змінив вартість цінних паперів з 60 тисяч грн. до 13 млн. 250 тис. грн.

А позафракційний нардеп Ганна Гопко додала 2 тисячі гривень компенсацій за проїзд і вказала, що 17 тисяч доларів, які були задекларовані як готівкові кошти, передані на зберігання до фінустанови.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ