Фура
У відомстві проведуть відповідні роботи, щоб надалі уникнути таких ситуацій

Ситуацію щодо блокування українських фур Туреччиною врегульовано. Про це повідомив глава Мінінфраструктури Володимир Омелян, передає Українська правда.

Чиновник зазначив, що у міністерстві проведуть відповідні роботи, щоби надалі уникнути таких ситуацій. Омелян додав, що проблема «носить системний характер».

«Маємо велику кількість дозволів на міжнародні перевезення, які «гуляють» на руках і стають джерелом корупції, замість того, щоб бути в роботі. Неодноразові випадки, коли українські перевізники скаржаться на відсутність можливості перевезти вантажі в іншу державу», – зазначив Омелян.

Він також зауважив, що з 6 червня буде розпочато роботу з переведення 100% документації для міжнародних перевезень у режим електронної послуги, он-лайн обміну даними з митницею України і країн-партнерів щодо реальних перетинів українського кордону.

Нагадаємо, офіційна Анкара заявляла, що українські фури вже нібито використали всі квоти і тому відмовляються пропускати їх через кордон.

Як зазначили у Мінінфраструктури, склалась напружена ситуація на кордоні та в портах Туреччини з пропуском транспортних засобів вітчизняних автоперевізників.

Позиція відомства полягає в тому, що українська сторона не погоджувалась із поквартальним використанням турецьких двосторонніх дозволів у 2016 році.

Читайте: Фурам дозволили їздити українськими дорогами лише вночі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ