Українські хакери зламали пошту помічника Путіна Владіслава Суркова
Українські хакери зламали пошту помічника Путіна Владіслава Суркова

24 жовтня група українських хакерів «КіберХунта» на своєму сайті повідомила, що зламала поштову скриньку помічника Президента Росії Владіміра Путіна Владіслава Суркова.

«Ми, українські патріоти «КіберХунта», сьогодні отримали доступ і повністю контролюємо листування одного з поштовиків ворога України Владіслава Суркова», – ідеться у повідомленні групи.

Також зазначено, що нині триває аналіз фрагментів листування Суркова з його помічником Карповим, який для конспірації підписує документи псевдонімом «Павлов Микола Миколайович».

На своєму сайті «КіберХунта» оприлюднила відскановані копії документів, в яких, зокрема, викладаються «невідкладні комплексні заходи» щодо дестабілізації політичного життя в Україні.

«Досягнення викладених цілей передбачає забезпечення в найкоротші терміни заходів по дестабілізації політичного життя в Україні, наслідком чого повинні стати дострокові парламентські і президентські вибори. Найсприятливіший період для реалізації розробленого комплексу заходів – листопад 2016-березень 2017», – ідеться в опублікованому документі.

Крім того, в ньому йдеться про необхідність провести переговори з «лідерами української опозиції»: «Опозиційним блоком», «Радикальною партією Ляшка», «Батьківщиною» і окремими народними депутатами. «Предмет обговорення – активізація протестного руху з початком осіннього політичного періоду та опалювального сезону».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ