Високоточна крилата ракета
Високоточна крилата ракета оперативно-тактичного призначення

Науковці Харківського національного аерокосмічного університету імені Жуковського і конструкторське бюро «Південне» розробляють новітню високоточну крилату ракету оперативно-тактичного призначення. Про це повідомляє expres із посиланням на НДІ ПФМ ХАІ.

Високоточна ракета КР створюється для ураження наземних і морських цілей. «Варіант перспективної КР характеризується такими параметрами: маса і тип бойової частини КР – 340 кг, осколково-фугасна; дальність польоту КР – 280 км; крейсерська швидкість польоту КР – 0.8М; тип двигуна – ТРДД МС-350 розробки ВАТ «Мотор-Січ»; тип головки самонаведення – оптична, радіолокаційна (у перспективі); маса маршового щабля КР – 850 кг; старт КР – з транспортно-пускового контейнера наземного або морського базування за допомогою ракетного стартового-розгінного ступеня», – розповіли про нову зброю автори проекту.

Проект абсолютно готовий ще з 4 липня 2014 року, проте зараз тривають пошуки інвесторів для початку виробництва. Розробники сподіваються, що КР візьме на озброєння Українська армія і що їхня зброя не аби як допоможе нашим військовим на  Сході.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ