Українські фахівці розробили новий спосіб масового створення легкоброньованої техніки
Українські фахівці розробили новий спосіб масового створення легкоброньованої техніки

Фахівці ДП «Житомирський бронетанковий завод», який входить до складу ДК «Укроборонпром», розробили новий перспективний концепт створення легкоброньованої техніки та озброєнь у масовій кількості. Про це йдеться в повідомленні прес-служби  «Укроборонпрому».

«Предмет концепту – виготовлення комплектів бронемодулів швидкого монтажу (час монтажу – 35-40 хвилин) різного функціонального призначення, встановлюється на всі шасі підвищеної прохідності (ГАЗ-66, ЗІЛ-131, УРАЛ-375, МАЗ) та шасі імпортного виробництва з оснащенням останніх дизельними двигунами. Головними перевагами цієї розробки є багатофункціональність, можливість швидкої трансформації, технологічність і можливість організації великосерійного виробництва. За попередніми розрахунками, на ДП «ЖБТЗ» здатні виробляти понад 1100 одиниць на рік», – йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо, що «Укроборонпром» найближчим часом розпочне виробництво 120-мм мінометів і бронемашин «Дозор-Б».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, «Укроборонпром» разом із американською компанією Aerocraft запускають проект з оснащення прикордонників новітніми системами спостереження.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ