paralimpiada
Переможцям та призерам Паралімпіади виплатять максимальні призові

Паралімпійці України на Іграх у Ріо-де-Жанейро встановили 109 рекордів у трьох видах спорту. Про це на сторінці в Facebook повідомив Національний паралімпійський комітет України.

У плаванні встановлено 94 рекорди, в легкій атлетиці – 14, в пауерліфтингу – 1 рекорд. Це, зокрема, 22 рекорди світу: 19 – у плаванні, 3 – в легкій атлетиці. Також зафіксовано 32 паралімпійських рекорди (26 у плаванні, 5 – у легкій атлетиці та 1 – у пауерліфтингу), 54 рекорди Європи (49 – у плаванні, 6 – у легкій атлетиці).

Глава Міністерства молоді та спорту Ігор Жданов повідомив, що паралімпійцям буде оперативно виплачено заслужені призові. До 22 вересня кожен спортсмен отримає на свою карту державні преміальні.

«Уже підписано накази щодо виплат винагород спортсменам з дзюдо, фехтування на візках, пауерліфтингу, академічного веслування, стрільби кульової, параканое. У понеділок будуть підписані накази щодо виплати винагород спортсменам за підсумками участі в XV літніх Паралімпійських іграх з футболу, легкої атлетики, плавання, настільного тенісу та велосипедного спорту  тощо», – сказав Жданов.

Також ухвалено рішення, що всім переможцям та призерам Паралімпіади виплатять максимальні призові, без приставки «до»: І місце – 40 тис. доларів США; ІІ місце – 26 тис. доларів США; ІІІ місце – 18 тис. доларів США. Призові виплачуються за куросм курсу НБУ на день зарахування коштів на картки.

Таким чином, загальна сума виплат заслужених призових українським паралімпійцям складе 3 млн. 304 тис. доларів США.

Як відомо, для України цьогорічні Паралімпійські ігри стали рекордними.  Наша збірна завоювала 41 золоту медаль та залишилась на третій позиції в медальному заліку Паралімпіади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ