Поліція пропонує вантажівкам РФ платний супровід
Поліція пропонує вантажівкам РФ платний супровід

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників заявила, що українська поліція готова супроводжувати російські вантажівки територією України на платній основі. Про це повідомляється на сайті АСМАП.

«Є можливість замовити супровід транспортних засобів російських перевізників на території України силами Дорожньо-патрульної служби МВС України», – йдеться в повідомленні.

«Наразі вартість супроводу одного транспортного засобу з території України від пункту в’їзду до пункту виїзду, незалежно від кількості областей, якими проходить маршрут, становить 1170 українських гривень», – зазначається на сайті.

У департаменті комунікацій МВС України не підтвердили і не спростували такі дані. Глава департаменту Артем Шевченко лише підкреслив, що органи МВС забезпечують порядок пересування транспортних засобів інших держав у всіх регіонах України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Україна відновила транзитні автоперевезення з РФ з 00 годин 25 лютого.

З 26 лютого активісти націоналістичної партії «Свобода» відновили загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ