поліція
Кабмін оприлюднив дані про посадові оклади українських поліцейських

Уряд оприлюднив дані про посадові оклади співробітників новоствореної української поліції. Відповідна постанова з’явилася на сайті Кабміну.

У документі окремо зазначається, що «грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення». Тобто це означає, що кінцева зарплата працівників Національної поліції вища, ніж оприлюднений чистий посадовий оклад.

Оклад голови Національної поліції, яким зараз є Хатія Деканоідзе, становить 40 тисяч гривень, у її першого заступника, яким донедавна був Василь Паскал – 20 тисяч, у звичайного заступника – 18 тисяч, начальника департаменту, Головного управління, апарату Укрбюро Інтерполу – 8 тисяч. Генерали поліції залежно від рангу матимуть оклад від 2,6 тис. до 3 тисяч гривень, полковники – 2,4 тис., сержанти – 800, рядові – 400 гривень. Патрульні поліціянти в Києві матимуть оклад в 2520 гривень, в інших містах – 2470 гривень. Курсанти матимуть оклад від 172 до 317 гривень. Зазначимо, загальна зарплатня звичайних патрульних складає близько 8 тисяч гривень.

7 листопада в Україні набув чинності закон «Про Національну поліцію». Водночас, закон «Про міліцію» визнано таким, що втратив силу. Правоохоронці вже нової структури мають право користуватися посвідченнями, печатками, логотипами та емблемами міліції та МВС України до кінця 2016 року. Також у цей період полісменам дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ