Моряки-прикордонники надали допомогу катеру з українцями, яких відносило у море
Моряки-прикордонники надали допомогу катеру з українцями, яких відносило у море

Прикордонники Одеського загону морської охорони врятували «екс-президента» самопроголошеної «Придністровської Молдавської Республіки» Ігоря Смірнова, якого на катері відносило у відкрите море. Про це повідомляє молдавське видання Newsmaker.md.

Видання посилається на повідомлення української прикордонної служби від 6 серпня, проте в ньому йшлося про те, що на катері перебували троє українців. Однак, за даними видання, серед пасажирів був і Смірнов. Також його можна впізнати на фото, опублікованому ДПСУ.

Інцидент стався пізно увечері 5 серпня. Близько 23:00 прикордонникам Одеського загону морської охорони надійшов дзвінок з проханням про допомогу. Капітан катера «з трьома громадянами України на борту» повідомив, що в п’яти милях від берега у нього вийшов з ладу основний двигун, і його відносить у відкрите море.

За 20 хвилин катер морської охорони прибув на місце події та відбуксирував плавзасіб в Іллічівський рибний порт. На цьому інцидент був вичерпаний.

Як відомо, Смірнов був першим «президентом» Придністров’я і керував ним за підтримки Росії з 1990 по 2011 рік. Смірнов відомий своєю пристрастю до плавзасобів, зокрема, він збирає їх власноруч.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ