В Україні заснували хіп-хоп-премію
В Україні заснували хіп-хоп-премію

В Україні заснована премія для хіп-хоп-музикантів Pidbit Awards. Перше її вручення заплановано на кінець цього року, пише Cultprostir.

За словами організаторів премії, їхнє завдання – підштовхнути до масового створення якісного музичного продукту. Творці Pidbit Awards бачать в премії стимул для виконавців шліфувати майстерність, щоби потрапити в список найкращих.

Pidbit Awards 2015 вручатиметься в десяти номінаціях. Крім класичних категорій «Найкращий виконавець», «Альбом року» та «Пісня року», у списку є також «Найкраща обкладинка альбому» і «Найкраща студія звукозапису». З червня по серпень на сайті pidbit.com кожен охочий може запропонувати свого претендента на перемогу в кожній з номінацій. У вересні журі конкурсу визначить по три кандидати, а наприкінці року у вигляді концертної церемонії відбудеться нагородження найкращих.

Pidbit Awards – проект від творців спільноти українських реп-виконавців «ПідБіт», яка існує з 2009 року і включає в себе, окрім сайту, онлайн-радіостанцію Pidbit.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ