Знаменитості зізналися – вишиванки одягають доволі часто і пишаються цим
Знаменитості зізналися – вишиванки одягають доволі часто і пишаються цим

Українські знаменитості влаштували дефіле в рідкісних вишиванках із приватної колекції, яким більше 100 років. У заході взяли участь кілька десятків представників українського шоу-бізнесу, серед яких Влада Литовченко, Марія Собко, Катя Осадча, Марія Яремчук, Ольга Сумська, Віталій Козловський, Петро Чорний та інші, повідомляє УНН

Знаменитості зізналися вишиванки одягають доволі часто і пишаються цим. «У мене в гардеробі чотири вишиванки. Одну з них, старовинну, мені передала в спадок бабуся. Сьогодні я тут, щоб популяризувати національний одяг серед молоді. Щоб люди розуміли: ми українці і це круто», розповіла співачка Марія Яремчук. Також відомі українці полюбляють національні прикраси. Зокрема, актриса Ольга Сумська розповіла, що обожнює коралі.

Окрім дефіле, актори Київського драматичного театру показали виставу про історію кольорової гами та орнаментів вишитого одягу. А поряд із подіумом розгорнулася музейна виставка чоловічих та жіночих вишиванок з різних регіонів кін. ХІХ поч. ХХ ст.

Читайте: Сотні киян вийшли на Мегамарш у вишиванках

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ