Українські скрипалі вийшли у півфінал найпрестижнішого музичного конкурсу
Українські скрипалі вийшли у півфінал найпрестижнішого музичного конкурсу

Талановиті скрипалі Олексій Семененко та Владислава Лученко увійшли до півфіналу одного з найпрестижніших музичних конкурсів у світі – Міжнародного конкурсу молодих музикантів імені королеви Єлизавети. Цьогоріч  на конкурсі визначається найталановитіший скрипаль світу, передає УНН.

У музичному змаганні, яке проходить у Брюсселі з 4 по 30 травня, беруть участь 69 кандидатів з 20 країн. Серед них й українські скрипалі. Зазначимо, що українські музиканти вже мають досвід перемог на великих конкурсах. Так, Семененко у 2010 році посів третє місце серед 42 скрипалів на VI Конкурсі імені Паганіні у Москві. А Лученко у тому ж році отримала другу премію на Міжнародному скрипковому конкурсі Andrea Postacchini в Італії.

Перемога на міжнародному конкурсі музикантів імені королеви Єлизавети є однією з найпрестижніших перемог у музичному світі. Вперше змагання провели у 1937 році з ініціативи бельгійської королеви Єлизавети, яка сама була віртуозною скрипалькою. З 1951 року конкурс щорічно проводиться за однією з чотирьох спеціальностей: скрипка, фортепіано, сольний спів або композиція.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ