студенти
Студенти менше задоволені якістю освіти, ніж 3-4 роки тому

Перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун заявила, що українські студенти обов’язково мають вивчати лише 8 дисциплін на семестр. Усі решта предметів мають викладати за рішенням самих університетів.

Як повідомляє zik.ua, згідно із соціологічним опитуванням, сьогодні студенти в Україні менше задоволені якістю освіти, ніж 3-4 роки тому. «Якщо говорити про якість освіти, то її неможливо досягнути за такої організації навчального процесу, яку ми маємо зараз. Студенти перевантажені десятьма-п’ятнадцятьма дисциплінами на семестр. Вочевидь, необхідно унормувати студентське навантаження», – повідомила Інна Совсун.

За словами заступника міністра, МОН видало наказ про те, що студенти повинні прослухати лише вісім дисциплін на семестр. Скорочення решти дисциплін не є обов’язковим, але воно рекомендоване міністерством. Тож питання про переформатування навчальних програм і скорочення кількості предметів все одно вирішуватимуть університети.

Інформаційний Акцент

  • Стас

    Нужно максимально освободить студентов от кучи историй и украинских мов, а уделить внимание специальным дисциплинам! зачем морочить детям голову историей и мовой если они их изучали в школе и имеют оценку в аттестате?

  • мыр

    Встречное предложение! А почему бы не выдавать студентам диплом сразу после уплаты последним всей суммы за обучение. Этож какая экономия будет! Вузы будут не нужны, – их можно сдавать коммерческим организациям, преподавателей можно отправить в АТО. И главное – студент переробатывать и утомляться не будет. А образование? Да кому оно нужно? Вон у Совсун два неоконченных высших, и ничего, зам. министра работает!