Полотно на тему війни, створене українськими та російськими художниками
Полотно на тему війни, створене українськими та російськими художниками

У Женеві відкрилася благодійна виставка, що складається з 52-х творів українських та російських художників, створених у відповідь на події в Україні. Як повідомляє Сultprostir, проект «Just Art» має на меті об’єдння митців із обох країн. Експозиція працюватиме до 12 вересня 2015 року.

Учасники благодійної виставки, під час її відкриття, створили спільне полотно, яке є спробою показати ментальні образи, що призводять до війни. Серед авторів полотна: українці Роман Мінін і Андрій Єрмоленко, росіяни Андрій Кагадєєв і Микола Копєйкін та інші.

Український художник Роман Мінін каже: «Я знайшов нових друзів. Розширив свою географію, отже й свідомість. Мої роботи куплені, а це означає, я вніс свою лепту в фінансову допомогу, яку організовує чудова команда галереї для постраждалих в Україні. Відчув свободу зовнішню і внутрішню, адже тільки допомога іншим робить нас по-справжньому вільними».

Усі кошти, отриманіні від продажу картин, галерея планує передати на задоволення гуманітарних потреб. Їх отримає цивільне населення, яке постраждало під час тривалого протистояння.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ