Українські танкісти отримають модернізовані кулемети
Українські танкісти отримають модернізовані кулемети

Фахівці заводу «Маяк», який входить до ДК «Укроборонпром», модернізували танковий кулемет. Про це йдеться в повідомленні прес-служби концерну.

«Встановлена на кулемет планка Пікатіні, гашетка і механічний приціл замість електроспуску дають змогу індивідуально настроювати зброю і вести прицільний вогонь по ворожих цілях. Фахівці поліпшили також інші тактико-технічні характеристики кулемета: скорострільність – до 800 постр./хв; прицільну дальність-до більш ніж 2 км; початкову швидкість кулі – 855 м/с», – йдеться в повідомленні.

Кулеметом можуть бути оснащені бронеоб’єкти, а також авіаційна та інша військова техніка. Крім того, «Укроборонпром» постачатиме на озброєння українським військовим нову гвинтівку «Гопак» вітчизняного виробництва.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, фахівці ДП «Житомирський бронетанковий завод», який входить до складу ДК «Укроборонпром», розробили новий перспективний концепт створення легкоброньованої техніки та озброєнь у масовій кількості. Предмет концепту – виготовлення комплектів бронемодулів швидкого монтажу (час монтажу – 35-40 хвилин) різного функціонального призначення, встановлюється на всі шасі вантажних автомобілів підвищеної прохідності (ГАЗ-66, ЗІЛ-131, УРАЛ-375, МАЗ) та шасі імпортного виробництва з оснащенням останніх дизельними двигунами.

Читайте: «Укроборонпром» зняв із себе відповідальність за стан техніки в зоні АТО

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ