посвідчення водія
В Італії визнали українські водійські права

Міжурядову угоду, згідно з якою українські посвідчення водія відтепер визнаються в Італії, підписали у Римі. Про це 19 листопада повідомив президент Петро Порошенко, який перебуває з дводенним візитом в Італії.

«Ми просуваємося в тому, щоби захищати права українців у Європі. Підписано міжурядову угоду, і українські посвідчення водія визнають в Італії», – написав голова держави у Twitter.

Згідно з італійськими законами, раніше управління автомобілем з іноземним водійським посвідченням для тих, хто постійно проживає на території країни, було можливо, але лише протягом 1 року після отримання виду на проживання. Потім необхідно було здавати екзамени та отримувати водійське посвідчення Італії.

Нагадаємо, українці в Італії є однією з найбільших діаспор. За офіційними даними, в країні проживають близько 300 тисяч українців. У квітні голова МВС України Арсен Аваков і міністр внутрішніх справ Італії Анджеліно Альфано на зустрічі в Італії домовилися завершити підготовку до підписання угоди між урядами двох країн про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ