АТО
Сили АТО внаслідок запеклого бою вибили бойовиків з Новоласпи на Донеччині

Сили АТО внаслідок запеклого бою вибили бойовиків з раніше окупованого противником населеного пункту Новоласпа, що на Донеччині. Про це на своїй сторінці у Facebook інформує журналіст Андрій Цаплієнко.

«Наші в Новоласпі! Вперше з лютого сили АТО не в обороні. 72-га бригада вибила супротивника з населеного пункту, який «ДНРівці» вважали своїм. До сьогоднішнього ранку», – написав журналіст.

Водночас, чи остаточно закріпилися на нових позиціях військові ЗСУ, говорити зарано, наголошує Цаплієнко. Крім того, раніше журналіст поінформував про ранковий бій між бойовиками та силами АТО в районі Старогнатівки, що під Волновахою. Атака найманців була відбита, а бійці 72-ї бригади перейшли у контрнаступ.

Речник АТО Анатолій Стельмах, коментуючи повідомлення про те, що 72-га бригада вибила противника з населеного пункту Новоласпа, повідомив, що на Маріупольському напрямку під Новоласпою сили АТО відкинули бойовиків, тривають позиційні бої. «Ми цю заяву не коментуємо. Можу сказати, що там було бойове зіткнення, ми відкинули ворога», – сказав він. «Там тривають позиційні бої», – додав він.

Раніше експерти відзначали активність батальйонної тактичної групи російсько-терористичних військ, зосередженої в районі Тельманове – Новоласпа – Краснопілля. Крім того, штаб АТО останнім часом відзначає значне загострення ситуації на Луганському напрямку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ