«Массандра»
Вина «Масандра» випускатимуть на українських підприємствах

Українці зможуть і надалі смакувати кримські вина, щоправда не кримського розливу. Міністерство аграрної політики і продовольства має намір налагодити випуск вин під ТМ «Масандра» на українських заводах. Про це йдеться в повідомленні Мінагропроду.

«Бренд «Массандра» також буде збережений за Україною. Мінагропрод і далі продовжує здійснювати заходи щодо захисту національних інтересів підприємств, що залишилися в тимчасово окупованому Криму», – заявив міністр Олексій Павленко.

За його словами, українці вже до Нового року зможуть дегустувати ігристі вина ТМ «Новий світ», випущені на Харківському заводі шампанських вин. «Наше завдання зберегти й інші державні бренди. Адже, якщо торгова марка не використовується три роки, юридичне право на неї може бути втрачено. Бренд «Массандра» Україна не використовує 2 роки. Тому наше першочергове завдання – дати українським підприємствам юридичну можливість випускати масандрівські вина під відповідними торговими марками», – зазначив радник міністра агрполітікі і продовольства Олександр Лієв. Також він наголосив на важливості збереження для України традиційних ринків кримських вин.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ