Зброярі представили нову реактивну систему залпового вогню «Верба»
Зброярі представили нову реактивну систему залпового вогню «Верба»

Провідне підприємство-розробник Державного концерну «Укроборонпром» – Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова – представило новітню реактивну систему залпового вогню «Верба». За словами розробників, це нове покоління добре відомих «Градів», повідомили в прес-службі держконцерну.

Модернізована система розміщена на шасі «КРАЗ» та оснащена кабіною на 5 місць. Керування вогнем, прицілювання та навіть перезаряджання здійснюється в автоматичному режимі з кабіни, без безпосереднього втручання солдатів в її роботу. Маса нової системи залпового вогню сягає майже 20 т, вона здатна розвивати швидкість до 85 км/год.

«Настав час, коли треба припиняти їхати на радянському минулому і починати дивитися в перспективу. «Верба» – це те озброєння, яке має надходити в армію в промислових масштабах», – зазначив генеральний директор Укроборонпрому Роман Романов.

Нагадаємо, українські танкісти наступного року отримають для застосування у зоні АТО танки «Оплот», які зараз ідуть на експорт. При цьому їх обладнають натовськими системами керування вогнем. Крім того, фахівці  держпідприємства «Завод ім. В.О. Малишева» передали українській армії нову партію модернізованих бойових машин «Булат».

Читайте: «Укроборонпром» зняв із себе відповідальність за стан техніки в зоні АТО

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ